Szynoprzewody oraz lampy do szynoprzewodów

Szynoprzewody oraz lampy do szynoprzewodów

Szynoprzewody oraz lampy do szynoprzewodów

Szynoprzewody to nowoczesny i mobilny element wyposażenia wnętrza. Ich design pasuje zarówno do awangardowych, modernistycznych wnętrz, jak i bardziej tradycyjnych, zachowawczych w stylu. Jedną z zalet tego rozwiązania jest możliwość szybkiej instalacji źródła światła. Kolejną to, że raz zamontowane oszczędzają dodatkowych zmian w strukturę pomieszczenia i instalację elektryczną w związku z np. zmianą aranżacji bądź przeznaczenia wnętrza. Bezproblemowa i łatwa zmiana miejsca zamontowanych w szynoprzewodzie oprawek, przy pomocy szyny, podkreśli wszystkie walory ekspozycyjne i spełni swoją funkcję przy zmieniającej się roli oświetlanego miejsca.

Szynoprzewody doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak: łazienka, jadalnia, gabinet, kuchnia, salon, sypialnia i pokój dziecięcy oraz na korytarzach lub schodach. Jest to także rozwiązanie dla firm stosowane w biurach, sklepach, restauracjach, barach czy galeriach. Sprzedawane w naszym sklepie szynoprzewody są wykonane z wysokiej klasy aluminium i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości dopuszczające produkt do obrotu na rynkach EU. Oprawa dostosowana jest do halogenowego źródła światła w klasach energetycznych żarówek LED od A++ do E. Warto w tym miejscu pamiętać, że im wyższa klasa, tym bardziej ekonomiczne i ekologiczne użytkowanie.

Modele posiadają zróżnicowaną ilość źródeł światła. Daje to możliwość indywidualnego dostosowania oświetlenia do swoich potrzeb. Na wszystkie typy szynoprzewodów dana jest 2-letnia gwarancja.

Szynoprzewody oraz lampy do szynoprzewodów

Jest 64 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 64 elementów