Lampy ledowe

Lampy ledowe

Lampy ledowe

Nowoczesne oświetlenie - lampy LEDowe Philips i inne marki

W obecnych czasach wraz z wzrastającymi cenami za opłaty za szeroko rozumiane "media" chcemy w jak największym stopniu zredukować ich użycie. Jednym z nich jest zużycie prądu. Wiadomo, że każdy z nas chce aby jego mieszkanie, czy dom wyglądały jak najlepiej. aby czuć się w nim spokojnie i bezpiecznie. Jeśli chodzi o oświetlenie mieszkania alternatywą pomiędzy tymi dwoma czynnikami staje się oświetlenie LED.

Technologia LED staje się coraz powszechniejsza w codziennym życiu ludzi. Jej stały rozwój sprawia, że jest coraz bardziej wydajna. Niedawno jasność diod LED była bardzo niska, przez co znalazła zastosowanie jedynie do delikatnego oświetlenia nastrojowego. Obecnie jest stosowana jako oświetlenie domu lub biur. Ponadto, technologia LED zaczyna wypierać standardowe techniki oświetlenia.

Lampy LEDowe są znane ze swej energooszczędności. Poza tym posiadają jeszcze szereg innych zalet. Między innymi są to:

 • - małe rozmiary, przez co mogą być zainstalowane w wielu miejscach,
 • - bardzo duża sprawność, przez co podczas przetwarzania prądu występują bardzo małe straty,
 • - możliwość świecenia na dany kolor,
 • - bardzo długa żywotność, nawet od 30 tysięcy do 100 tysięcy godzin,
 • - niskie napięcie zasilania, przez co nie ma ryzyka porażenia przez tego typu oświetlenie,
 • - niska temperatura pracy, przez co nadmiernie się nie nagrzewają.


Oświetlenie LEDowe niesie ze sobą szereg zalet w stosunku do standardowego oświetlenia. W związku z tym, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.

Lampy ledowe

Jest 904 produktów.

Podkategorie

 • Wewnętrzne oświetlenie...

  Diody elektroluminescencyjne, czyli tak dobrze wszystkim znane żarówki LED na światowym ryku dostępne są już od końca lat 60 ubiegłego wieku, chociaż zjawisko elektroluminescencji znane już jest od dawien dawna. Jednak tak naprawdę w Polsce żarówki LED w pomieszczeniach mieszkalnych pojawiły się stosunkowo niedawno. Pierwsze lampy ledowe wewnętrzne rzucały białe światło, często pojawiały się w nich także diody przeznaczone do oświetlenia ogólnego.

  Chociaż lampy ledowe stosowane są często także na zewnątrz budynków, to jednak te stosowane w ich wnętrzach są zdecydowanie bardziej efektowne, obok których ciężko przejść obojętnie. Nowoczesne wzornictwo wewnętrznych lamp LED opiera się obecnie przede wszystkim na minimalizmie, przy umiejętnym wykorzystaniu niewielkich rozmiarów diod, które niewątpliwie stanowią jedną z największych ich zalet. Dużą zaletą, poza rozmiarami jest także ich efektywność świecenia, dzięki czemu żarówki LED tak zyskują na popularności w ostatnim czasie.
  Niestety, obecnie coraz częściej możemy zaobserwować podwyżkę stawek za energię elektryczną. Receptą na zmniejszenie rachunków może być zakup wewnętrznych lamp ledowych. Co prawda początkowo trzeba nieco głębiej sięgnąć do portfela, aby móc je zakupić, to jednak w perspektywie czasu posiadanie tego rodzaju oświetlenia okazuje się być niezwykle opłacalne. Dlatego też wewnętrzne lampy led stanowią doskonałą inwestycję na przyszłość. Nie tylko wyglądają niezwykle atrakcyjnie, ale również dają odpowiednią ilość światła oraz w porównaniu do tradycyjnych żarówek zużywają nawet kilkukrotnie mniej energii.

 • Zewnętrzne oświetlenie...

  Oświetlenie zewnętrzne obiektów jak i samego domu to podstawowy element wyposażenia posiadłości. Dziś już właściciele posesji nie wyobrażają sobie nie posiadać oświetlenia zewnętrznego. Do tego typu oświetlenia idealnie nadają się Lampy Ledowe zewnętrzne. Jest do doskonały sposób podkreślenia nie tylko obiektów, ścieżek czy architektury ogrodowej, jest również idealnym sposobem na podkreślenie swojej oryginalności. Dzięki Lampom Ledowym o innowacyjnych jak i tradycyjnych kształtach, stylach oraz wielkościach można stworzyć oświetlenie posiadłości w niebanalny sposób.

  Wybierając Lampy zewnętrze LED, które są energooszczędne oraz charakteryzują się długim użytkowaniem żarówek, można stworzyć ogród, w którym główną rolę będzie pełniło światło. Efekt ten będzie ukazywany wieczorową porą. O ile podstawową funkcją lamp jest oświetlenie budynków, basenów, ścieżek, o tyle można bawić się tym światłem, fantazjując na przykład o podświetleniu choinki na święta Bożego Narodzenia czy wielkiego królika na święta Wielkanocy. Oświetlenie Ledowe posiada odpowiednią intensywność i nasycenie kolory, lampy są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Wynika to z tego iż są wykonane z najwyższej jakości materiału. Oferowane przez nasz sklep Zewnętrzne lampy Ledowe posiada w swoim asortymencie różnorodne wzory, kolory oraz style. Każdy znajdzie tu coś w stylu glamour czy retro oraz w stylu minimalistycznym czy wręcz odwrotnie. Bogata różnorodność pozwala na dopasowanie każdego oświetlanego budynku czy basenu. Najwyżej jakości zewnętrze lampy ledowe z powodzeniem stworzą warunki do wieczornego odpoczynku czy oświetlą nawet najciemniejszy zakątek każdej posesji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 904 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 904 elementów