Filtruj według

Lampy ledowe

Lampy ledowe

Nowoczesne oświetlenie - lampy LEDowe Philips i inne marki

W obecnych czasach wraz z wzrastającymi cenami za opłaty za szeroko rozumiane "media" chcemy w jak największym stopniu zredukować ich użycie. Jednym z nich jest zużycie prądu. Wiadomo, że każdy z nas chce aby jego mieszkanie, czy dom wyglądały jak najlepiej. aby czuć się w nim spokojnie i bezpiecznie. Jeśli chodzi o oświetlenie mieszkania alternatywą pomiędzy tymi dwoma czynnikami staje się oświetlenie LED.

Technologia LED staje się coraz powszechniejsza w codziennym życiu ludzi. Jej stały rozwój sprawia, że jest coraz bardziej wydajna. Niedawno jasność diod LED była bardzo niska, przez co znalazła zastosowanie jedynie do delikatnego oświetlenia nastrojowego. Obecnie jest stosowana jako oświetlenie domu lub biur. Ponadto, technologia LED zaczyna wypierać standardowe techniki oświetlenia.

Lampy LEDowe są znane ze swej energooszczędności. Poza tym posiadają jeszcze szereg innych zalet. Między innymi są to:

  • - małe rozmiary, przez co mogą być zainstalowane w wielu miejscach,
  • - bardzo duża sprawność, przez co podczas przetwarzania prądu występują bardzo małe straty,
  • - możliwość świecenia na dany kolor,
  • - bardzo długa żywotność, nawet od 30 tysięcy do 100 tysięcy godzin,
  • - niskie napięcie zasilania, przez co nie ma ryzyka porażenia przez tego typu oświetlenie,
  • - niska temperatura pracy, przez co nadmiernie się nie nagrzewają.


Oświetlenie LEDowe niesie ze sobą szereg zalet w stosunku do standardowego oświetlenia. W związku z tym, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu.

Jest 1228 produktów.

Pokazano 1-24 z 1228 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć