Philips Hue - Twój osobisty, bezprzewodowy system oświetleniowy

Mostek HUE jest podstawą działania systemu Philips Hue, ponieważ łączy Twoje urządzenie mobilne z inteligentnymi żarówkami. Możesz dodać aż do 50 żarówek i akcesoriów Hue do jednego urządzenia, którym jest mostek. Mostek łączy też Twój system z całym zewnętrznym światem. Dzięki niemu możesz zdalnie kontrolować swoje światła,podłączać je do reszty sieci czy źródeł informacji bądź Twojej skrzynki pocztowej. Mostek znajduje się we wszystkich zestawach startowych ewentualnie można go kupić oddzielnie i  zbudować swój własny - dopasowany do swoich potrzeb system Philips Hue.

Klucz do systemu Hue znajduje się w  aplikacji Hue, by zmieniać kolory, jasność, funkcje - jak tylko chcesz. Zarządzaj swoim systemem jak chcesz-  żarówki pojedynczo lub wszystkie razem. Znajdź właściwą intensywność, odcień bieli z dostępnych kombinacji- użyj takiego odcienia aby dopasować go do odpowiedniej chwili bądź wybierz kolor ze zdjęcia i odtwórz je we własnym pokoju.

Poszerz możliwości Twojego systemu Hue

Hue Regulator przyciemniania 8718696506943

Rozbuduj Swój system Hue o regulator przyciemniania - może być używany jako zwykły włącznik światła, można umieścić go w dowolnym miejscu.

Za pomocą regulatora Philips Hue można płynnie przyciemnić ulubioną scenę do odpowiedniej jasności.

Hue White and color ambiance Hue Go Lampa biurkowa 7146060PH

Lampa Philips Hue Go jest tak wszechstronna. Po podłączeniu rzuca na ściany kolor lub biel. Po odłączeniu od gniazdka możesz zabrać Philips Hue Go ze sobą i oświetlić nią swój dom. Zasilana jest z akumulatora będzie świecić nawet do 3 godzin. Ponadto w trybie przenoszenia lampą Philips Hue Go można sterować za pomocą urządzenia przenośnego. Wbudowana funkcja zarządzania zasilaniem gwarantujedługi czas użytkowania.

7146060PH

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć