Blog

Philips Hue - Twój osobisty, bezprzewodowy system oświetleniowy

Philips Hue jest bardzo prosty w konfiguracji i obsłudze. Wszystkoco potrzebujesz, to zestaw startowy lub oddzielny mostek Philips Hue i aplikacja na Twoim urządzeniu mobilnym. Zapraszamy do zapoznania się z działaniem sytemu Hue firmy  Philips.

Lampy firmy Azzardo

Azzardo - lampy dopasowane do każdego mieszkania. Tak właśnie można powiedzieć o popularnej marce oświetlenia. Firma zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem wszelkiego rodzaju lamp, świetnie sprawdzających się w domowych wnętrzach, jak i również przestrzeniach użytkowych.

Najlepsze porady i informacje dotyczące wyboru żyrandola

Sposób rozplanowania oświetlenia w naszym domu oraz wybór odpowiednich żarówek, o konkretnej mocy i temperaturze barwowej, ma ogromy wpływ na nasze samopoczucie. W każdym pomieszczeniu powinno być kilka źródeł światła, które umożliwią dowolne kształtowanie przestrzeni.

Kinkiety - wszystkie informacje o lampach ściennych

O tym, że oświetlenie odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka, nie trzeb już nikogo przekonywać. Dzięki różnego rodzaju lampom możemy skutecznie rozprawić się z mrokiem i ciemnością, bezpiecznie się poruszać i bez szwanku wykonywać rozmaite zadania.

Historia oświetlenia

Potrzeba, jak wiadomo, jest matką wynalazku. Wynalezienie elektrycznego oświetlenia pozwoliło człowiekowi uwolnić się od konieczności pilnowania ognia. Zanim jednak ludzkość zaczęła korzystać z prądu – przeszła przez wiele oświetleniowych historii.

Praktyczne oświetlenie biurka – wybieramy lampę na biurko.

Wybierając lampę na biurko, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów, które są bardzo ważne z punktu widzenia funkcjonalności, ale również estetyki. Do najważniejszych cech, którymi powinna odznaczać się na biurko, można zaliczyć to, by była lekka, co pozwala na swobodne przenoszenie jej z miejsca na miejsce.

Wybór lampy do pokoju dla dziecka – dlaczego jest to tak ważne?

Lampa w dziecięcym pokoju oprócz tego, że odgrywa rolę dekoracyjną ma także do spełnienia szereg innych, ważnych funkcji. Z punktu widzenia rodzica istotny jest fakt, że dobre oświetlenie powinno być dostosowane nie tylko do wielkości pokoju, ale także do wieku dziecka.

Oryginalne lampy do ogrodu. Podpowiadamy co wybrać.

Lampy w ogrodzie pełnią zarówno rolę użytkową, jak i dekoracyjną. Wybór oświetlenia w dużej mierze zależy od tego, w jakim klimacie urządzony jest ogród. Na powstających osiedlach można bardzo często zobaczyć ogrody urządzone w nowoczesnym stylu. W ogrodzie, w którym dominuje taki styl, sprawdzają się lampy o geometrycznych, sprawdzają się taśmy oświetleniowe, które umieszcza się w centralnych punktach ogrodu.

Jak dobrać oświetlenie do biura i gabinetu

Większość z nas spędza w pracy minimum 8 godzin dziennie. To większość naszego dnia! Dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków pracownikom. Pracodawca, zgodnie z art. 207, ust. 2 Kodeksu pracy, jest zobowiązany chronić zdrowie i życie pracowników poprzez zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, przy wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki.

Mieszkanie w stylu industrialnym — wybierz oświetlenie!

Styl industrialny przywodzi na myśl stare fabryki i hale magazynowe – wnętrza urządzone w tym stylu wracają do łask. Cechuje je minimalizm i prostota dodatków, które muszą dobrze współgrać z całością. Oświetlenie pasujące do tego stylu bardzo często jest tym elementem, na którym skupia się uwaga i nadaje pomieszczeniu wyrazu, wprowadzając odpowiedni klimat.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć