Oczka ledowe

Oczka ledowe

Oczka ledowe

Oczka ledowe w ostatnim czasie zyskują sobie coraz większa popularność, między innymi ze względu na swoje niewielkie wymiary, bardzo intensywną barwę światła oraz ciekawy i niebanalny wygląd. Dla wygody użytkowania bardzo często oczka ledowe posiadają wbudowany włącznik dotykowy, za pośrednictwem którego można bardzo szybko i co najważniejsze wygodnie włączyć bądź wyłączyć oświetlenie.

Oczka ledowe mogą także pełnić rolę podszafkowej oprawy np. w pomieszczeniach kuchennych. Takie oprawy są w stanie dawać niezwykle silne i jasne światło, dzięki czemu w ten sposób doskonale można doświetlić blat roboczy. W przypadku tego typu oprawy meblowej istnieje także możliwość wyposażenia oświetlenia w dodatkowy rozdzielacz, który pomoże w stworzeniu bardzo praktycznego i ciekawie wyglądającego zestawu ledowego. Dzięki rozdzielaczom nie ma konieczności montowania jakiegokolwiek dodatkowego wyłącznika w meblach.

Nowością są oczka ledowe z możliwością zmiany koloru światła, przy pomocy specjalnego typu włącznika. Takie rozwiązanie daje użytkownikowi możliwość swobodnego wyboru barwy światła, która w danym momencie odpowiada mu najbardziej.

W sprzedaży dostępne są również zestawy połączonych ze sobą oczek ledowych. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają problem z doborem oświetlenia do własnego pomieszczenia mieszkalnego. Takie zestawy są gotowe do samodzielnego podłączenia, bowiem zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia tej czynności. W zależności od potrzeb w zestawach znajdować się może dowolna ilość ledowych oczek.

Oczka ledowe

Jest 391 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 391 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 391 elementów